4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Twitter takipçi artırma (Ücretsiz)

Yer
    İstanbul / Başakşehir
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1

Standart Twitter takipçi artırma (Ücretsiz)

Bildiri : Bu makale hiç bir kar amacı gütmeden yazılmaktadır.İsmi geçilen siteler kesinlikle bana ait değildir.Paylaşım amaçlıdır.

Merhaba arkadaşlar herkezin neredeyse twitter hesabı bulunmaktadır.Herkez isterki 500-1000 takipçisi olsun.Olabilir bu zor birşey değildir arkadaşlar.Geçenlerde twitter'da gezinirken bir arkadaşımız tweet atmış dikkatimi çekti " #takipedenitakipederim #takipedentakipedilir Aninda hizli ve guvenli takipci kazanin " yazıyordu allah allah dedim buda ne.Daha sonra " takipcikazan.info " adresini kopyaladım ve siteye girdim.Sitenin görünümü güzel ve sade birşey.Siteye dilerseniz ücretli dilerseniz ücretsiz giriş yapabilirsiniz.Ücretli 3 gün £4.95 olması lazımdı.Ücretliyle haftada 10.000 gibi bir takipçi kazana bilirsiniz.He derseniz " bana 1000 yeter " ücretsiz versiyonunu kullana bilirsiniz.Her kullanımdan 5 Dkka sonra siteye tekrardan giriş yapın tekrar artış oluyor.Ben 3 günde 500 takipçi kazandım sık sık yapmadığım halde.Eğer isteyen arkadaşlar olursa onların işlerine yarıyacaktır.

Takipçi kazanmak için : www.takipcikazan.info/index.php"]Takipçi Kazan
    www.onlinesistem.in"]Alıntı
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Twitter : ="https://twitter.com/#!/tas_emir"]@tas_emir
    Facebook : www.facebook.com/satrime"]/satrime
    Msn : D.adiqe@hotmail.com
    Site : ]www.OnlineSistem.in[/url] / Güncel Blog
    Logo,banner,makale ve tanıtım hizmetleri.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    başka bir site üzerinden giriş yapmanın bir riski olmaz mı?

Yer
    İstanbul / Başakşehir
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Hocam ben sorun yaşamadım zaten giriş bilgilerinizi istemiyor.Durum beğendirme vardı ya onun gibi giriş diyorsun twittera gidiyor izin vermeni istiyor veriyosun. 1 adet tweet atıyor.Başka bişey yok ben zarar görmedim.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Başka birşey yok değil, sizin hesabınızı yönetiyorlar ve başkalarını takip etmenizi sağlıyorlar
    Hem tweet atıyorsunuz, hem retweet yaptırıyorlar, hemde baskalarını takipediyorlar hemde sizin ustunuzden premium hesap satip para kazanıyorlar... Kimse size bedavadan takipçi artırmaz

Hangi uygulamalara izin verdiğinizi görmek için yada iptal etmek için ]https://twitter.com/settings/applications[/url] giriş yaptıktan sonra buradan kontrol edebilirsiniz.

Twitter takipçi artırma (Ücretsiz) Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Twitter takipçi artırma (Ücretsiz) ile Benzer Konular

1. Ücretsiz 2000 twitter takipçi ister misiniz ?
    YAZAR : seydi - KATEGORİ : Sosyal Ağlar
    Cevaplar: 2
    Son Mesaj: 23-02-2012, 16:58
  2. Twitter Takipçi Satışı - İnanılmaz hizmet!
    YAZAR : Rafa Medya - KATEGORİ : Sosyal Ağlar
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj: 22-02-2012, 00:34
  3. Twitter Takipçi Sayısını Çoğaltın!
    YAZAR : RT# - KATEGORİ : Sosyal Ağlar
    Son Mesaj: 08-02-2012, 18:29
  4. Twitter Takipçi Hizmetinde ŞOK ŞOK ŞOK !
    YAZAR : SanalBeyin - KATEGORİ : Sosyal Ağlar
    Son Mesaj: 13-01-2012, 20:01
  5. Twitter Takipçi Satışı
    YAZAR : FurkanUcar - KATEGORİ : Sosyal Ağlar
    Cevaplar: 8
    Son Mesaj: 13-01-2012, 17:43