10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Kosgep Projeleri

Yer
    Elazığ
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Standart Kosgep Projeleri

Arkadaşlar daha önce kosgep projesi hazırladınız mı? Proje hakkında bildiniz var mı? Daha önce yapılan kosgep projelerinden farklı olarak 2012 yılında yeni bir şablon hazırlanmış. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız var mı? Bu arada kosgep projesi hazırlıyorum. Proje başarılı olursa proje hazırlama konusunda bildiklerimi sizlerle paylaşacağım.

Ayrıca yeni site açmak isteyen arkadaşlarımız için bu tür projeler hakkında bilgi verecek bir web sitesi açmasını tavsiye ederim.

Yer
    İzmir
    Beğendikleri
    2
    Beğenileri
    0
    Alıntı kulturelbellek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce kosgep projesi hazırladınız mı? Proje hakkında bildiniz var mı? Daha önce yapılan kosgep projelerinden farklı olarak 2012 yılında yeni bir şablon hazırlanmış. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımız var mı? Bu arada kosgep projesi hazırlıyorum. Proje başarılı olursa proje hazırlama konusunda bildiklerimi sizlerle paylaşacağım.

Ayrıca yeni site açmak isteyen arkadaşlarımız için bu tür projeler hakkında bilgi verecek bir web sitesi açmasını tavsiye ederim.
    hocam öncelikle düzeltmek isterim, kosgeb şeklince olmalı. www.kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Destekler.aspx?ref=8"]buradaki bağlantıda resmi sitedeki bilgiler yer alıyor. Temmuz ayında ben de başvuru yapmak istemiştim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım: Girişimcilik Proje Desteği alabilmek için, öncelikle " Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" sertifikanız olması gerekiyor. Bu sertifikayı da ilinizde bulunan ticaret odaları, üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri veriyor. Fakat bunlar da seçerek, mülakatla kursiyerleri belirliyorlar. Benim bildiklerim bunlardan ibaret. Umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir.

Yer
    Elazığ
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Alıntı magenta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam öncelikle düzeltmek isterim, kosgeb şeklince olmalı. www.kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Destekler.aspx?ref=8"]buradaki bağlantıda resmi sitedeki bilgiler yer alıyor. Temmuz ayında ben de başvuru yapmak istemiştim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım: Girişimcilik Proje Desteği alabilmek için, öncelikle " Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" sertifikanız olması gerekiyor. Bu sertifikayı da ilinizde bulunan ticaret odaları, üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri veriyor. Fakat bunlar da seçerek, mülakatla kursiyerleri belirliyorlar. Benim bildiklerim bunlardan ibaret. Umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir.
    Hocam olayın bu boyutunu hallettik. Projeyi hazırlamak kaldı. Onunda büyük bir kısmını bitirdim. Bakalım artık. Başarılı olursa iyi bir şekilde anlatmak istiyorum bu işin nasıl yapıldığını.

Yer
    İzmir
    Beğendikleri
    2
    Beğenileri
    0
    projenin de belli bir kalıbı var hocam, zaten yazıya dökmesi biraz karışık, ama internette hazır şablonlar var bunlardan yardım alarak doldurabilirsiniz ve daha sonra da bizimle paylaşmanızı rica ediyorum, bilgilenmek amacıyla.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    ben hazırladım. geçen ay da kuruldan geçti. ödeme bekliyorum şuan

Yer
    Elazığ
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Hocam projeyi hazırlarken nerelerden yardım aldın. Çünkü çok da kolay bir iş değil bu.

Beğendikleri
    12
    Beğenileri
    11
    kosgep hangi projeleri kapsıyor, yani proje aşamasında finansal ve danışman olarak destek konusu nasıl

Yer
    Elazığ
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Proje yapın da hepsini kabul ediyorlar. Yeter ki bir proje hazırlayın.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    aklımın bi köşesinde hep var ben de bi proje hazırlamayı düşünüyorum ama daha önce halletmem gereken şeyler var

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    benim bildiğim güzel bir fikriniz olmalı kursu başarıyla bitirip sertifikanızı almış olasınız fikrinizi projelendirip sunduktan sonra onaylanırsa gerekli destekler belli dönemlerde yapılıyor ancak elinize al bu parayı naparsan yap gibi toplu bir para verilmiyor dükkan kiranızı falan ödüyorlar gerekli yatırımları yapıyorlar sizin adınıza bir veya iki sene sonra duruma bakıyorlar başarılıysanız yardıma devam ediyorlar...

Kosgep Projeleri Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)