2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Benimevim Mağazaları Mobilya Düğün Paketleri Televizyon

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Standart Benimevim Mağazaları Mobilya Düğün Paketleri Televizyon

Merhaba Arkadaşlar Konuyu açtım umarım yanlış ya da kural dışı olmamıştır. Bu şekilde bir konu gördüğüm için buraya açtım.
    Teşekkür ederim.

Site Adresi:
    İçerik: Alışveriş Mağazaları (Mobilya,Düğün Paketleri,Beyaz Eşya,Televizyon,Küçük Ev Aletleri)
    Tanıtımı: Müşteriyi üzen değil sevindiren online mağaza olmak istiyoruz.

Sitemizde Mobilyadan,beyaz eşyaya,küçük ev aletlerinden,züccaciyeye,www.benimevim.com.tr/?kategori-252-Televizyon.html"]Led lcd plazma tv den,www.benimevim.com.tr/?kategori-247-Hali.html"]halıya kadar bütün ev gereçleri mevcuttur.

Hızlı ve güvenli teslimatıyla çok ama çok cazip fiyatlarıyla, inanılmaz kampanyalarıyla evinizi baştan aşağı yenilemeye hazır olun.

Kampanyaları mail olarak almak için sitemize mail adresinizi bırakabilir böylece 3 günde bir özel ürünlere yapılan kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Mutlu Alışverişin Adresi

Neden Benimevim AVM ?
    1975′den itibaren faaliyet gösteren firmamız İstanbulun en çok tercih edildiği, binlerce ürünü bir arada bulabileceğiniz firmamızın online mağazası benimevim.com.tr’e hoş geldiniz!

Alışverişe bakışınız değişecek
    Mağazamızda bilgisayardan ev elektroniğine, tekstilden www.benimevim.com.tr/?kategori-220-Mobilya.html"]mobilyaya kadar 35 kategori altında 10 bine yakın ürün alternatifine ulaşma imkânına sahipsiniz.

Ürünler arasında kıyaslama yapabilir, aradığınız ürünlere en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Artık sadece birkaç marka ve model arasından da seçim yapmak zorunda değilsiniz.

Amacımız size dünya çapında kalite standartlarına uygun tüm marka ve modelleri sunarak, tarafsız müşteri yorumlarını okumanızı, ürünlerde kıyaslama yapabilmenizi ve gerçekten ihtiyacınız olan ürünü seçebilmenizi sağlamaktır.
    Güvenli alışverişin keyfine varın
    Bizi tercih eden yüz binlerce müşterimiz, benimevim.com.tr ile güvenli alışverişin keyfini yaşadılar. benimevim.com.tr Visa / Mastercard gibi dünya çapındaki otoriteler tarafından belirlenen tüm güvenli alışveriş standartlarına %100 uyumludur ve otoritelerin yetkili kıldığı firmalar tarafından her gün denetlenmektedir.
    Siz yorulmayın, her şey kapınıza kadar teslim!

Mağaza mağaza dolaşarak artık yorulmayacaksınız. Dışarıda sıcakta, soğukta, trafikte, kalabalıkta alışveriş yapmak zorunda kalmayacaksınız. benimevim.com.tr ile alışverişinizi evinizden, ofisinizden, internete bağlanabileceğiniz her yerden rahatça yapabileceksiniz.
    Satın aldığınız ürün kapınıza kadar tarafımızdan teslim edilecek ve siz de bu alışverişte hiç yorulmayacaksınız.
    60 kişilik benimevim.com.tr ekibi olarak size her zaman en mükemmel hizmeti vermek ve müşterilerimizle beraberliğimizin sürekliliği için çalışıyoruz.

Kargo ve sipariş ile alakalı bilgi almak için

Güvenli Alışveriş
    Benimevim.com.tr da, “Kredi Kartı ile Ödeme” , “Banka Havalesiyle Ödeme” , “Nakit Olarak Ödeme” olmak üzere 3 ayrı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Benimevim AVM olarak, ödeme sürecinizin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasına büyük önem veriyoruz.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Standart Benimevim AVM

Düğün paketleri,
    Düğün paketi nedir?
    Evlenecek ya da www.benimevim.com.tr/"]mobilya düğün paketi, www.benimevim.com.tr/"]a dan z ye ev eşyası olarak derlenmiştir.www.benimevim.com.tr/"]koltuk takımı,yemek odası takımı,yatak odası takımından oluşmaktadır.Beyaz eşya düğün paketleri, www.dugunpaketleri.com/"]evlilik kampanyalarından faydalabiliyorsunuz.
    Ayrıca birden fazla mağaza gezmek ve bunları taksit,ödeme vb gibi zorluklarıyla uğraşmamış olacaksınız.

Sizlere sunmuş olduğumuz düğün paketlerimizde,www.dugunpaketleri.com/"]düğün paketi paketimiz
    Merve yatak odası takımı
    Merve yemek odası takımı
    Çizgi 403 Maksi koltuk takımı

Yukarıda ki paketimiz bütçe kolaylığı için hazırlanmış paketimizdir.
    4 lü lüx mobilya paketimiz
    Quantum yatak odası takımı
    Quantum yemek odası takımı
    Quantum koltuk takımı
    Quantum duvar ünitesi

Bu paket ise biraz daha maliyeti yüksek ve bir o kadar da kaliteli mobilyalardan oluşmuş paketimizdir.
    3 lü beyaz eşya düğün paketimiz
    Regal 1002 bulaşık makinesi (Vestel Garantisi)
    Regal 1005 Çamaşır makinesi (Vestel Garantisi)
    İndesit Buzdolabı

Bu pakette biraz daha cazip fiyatlarla oluşturulmuş ürünlerden oluşmaktadır.
    3 Lü beyaz eşya düğün paketimiz 2
    www.benimevim.com.tr/"]www.benimevim.com.tr
    www.benimevim.com.tr/"]Düğün Paketleri,www.benimevim.com.tr/"]Düğün Paketi,www.benimevim.com.tr/"]Düğün Paketi Mobilya,www.benimevim.com.tr/"]Beyaz Eşya Düğün Paketi,www.benimevim.com.tr/"]Evlilik kampanyaları,www.benimevim.com.tr/"]Enucuz Mobilya Fiyatları,www.benimevim.com.tr/"]Enucuz Halı Fiyatları
    www.benimevim.com.tr/"]Düğün Paketleri,Düğün Paketi,Düğün Paketi Mobilya,Beyaz Eşya Düğün Paketi,Evlilik kampanyaları,Enucuz Mobilya Fiyatları,Enucuz Halı Fiyatları

Benimevim Mağazaları Mobilya Düğün Paketleri Televizyon Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benimevim Mağazaları Mobilya Düğün Paketleri Televizyon ile Benzer Konular

1. Bilgisayar + Televizyon = ??
    YAZAR : Ryuk - KATEGORİ : Benim Bloğum
    Cevaplar: 2
    Son Mesaj: 03-07-2011, 17:42
  2. Bilgisayar + Televizyon = ??
    YAZAR : Ryuk - KATEGORİ : Yeni Websitelerinden Haberler
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj: 03-07-2011, 16:49
  3. Mobilya Tanıtım
    YAZAR : Akif95 - KATEGORİ : Yeni Websitelerinden Haberler
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj: 21-06-2011, 13:17
  4. Mobilya Aksesuarları
    YAZAR : kori - KATEGORİ : Yeni Websitelerinden Haberler
    Son Mesaj: 09-04-2011, 19:11
  5. Berke Mobilya | Koltuk Takımları, Yatak Odası Takımları, Online Mobilya Mağazası
    YAZAR : Garipwm - KATEGORİ : Yeni Websitelerinden Haberler
    Son Mesaj: 11-03-2011, 18:37
Benimevim Mağazaları Mobilya Düğün Paketleri Televizyon Bu Konudaki Etiketler