Bildiğiniz gibi son zamanlarda twitter ın önemi gittikçe artmaya başladı. Özellikle Türkiye’de her web sitesinin, her dizinin, her ünlü kişinin, her şahsın, her şirketin twitter adresleri olması adeta zorunlu hale geldi ( mahalle baskısı ) ! Bunun neticesinde, doğal olarak sadece twitter hesabınızın olması yetmiyor, daha çok kişiye ulaşmak için, daha çok takipçinizin olması gerekiyor. Bu yazımızdada twitter sayfanızdaki beğenilerinizi nasıl artırabileceğiniz yönünde anlatım olucak.
Hiç üşenmeden piyasada var olan yaklaşık olarak 50-75 arası www.wiiv.net/twitter-ucretsiz-takipci-artirma-siteleri-guncel/"]twitter takipçi sitesini tek tek denedim, uyguladım, aralarından en temiz, sorunsuz, hatasız olanları ayıkladım.
Aşağıdaki listede yaklaşık olarak 16 tane twitter www.wiiv.net/twitter-ucretsiz-takipci-artirma-siteleri-guncel/"]takipçi artırma sitesi ve 3 adette twitter retweet kasma sitesi bulunmaktadır. Bu siteler aracılığı ile günlük ortalama toplam 500-1000 arası takipçi kasabilir ve ortalama 75-125 arası da retweet yapabilirsiniz tamamen ücretsiz olarak.Yazının devamı ve siteler:
]http://www.wiiv.net/twitter-ucretsiz-takipci-artirma-siteleri-guncel/[/url]