Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Haftalık Ödeme Kanıtlı Yüksek Kazanç (Yetişkin&Normal Siteler için)

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Standart Haftalık Ödeme Kanıtlı Yüksek Kazanç (Yetişkin&Normal Siteler için)

Merhaba Arkadaşlar size anlatacagım site ile yeni tanıştım 3 haftalık test etmemle birlikte bol kazancı sizlere anlatacagım,Güven ile referans verdigim ilk ve tek konudur lütfen baştan sona okuyalım...

Bırakın Siteleriniz para yapsın , normal blog yada yetişkin içerik sahipleri bu işe çooook sevinecek.

Adsensem olmadıgı için zaman içerisinde farklı yollar denedim Türk yabancı pts ,ptc ,ptp bir süre maceram oldu ama bu denedigim sistem kadar kazandıranı görmedim.

Sistemden de bahsedeyim ,

Ülke ip'lerine göre kazanç saglıyorsunuz, 1k TR hit'e min günlük 3 ile 6 dolar arası kazanç saglıyorsunuz

Ödemeler her pazartesi paypal ,paxum ,redpass yada banka hesabınıza transfer ediliyor.

Bunların yanında isterseniz istediginiz ülkeden kazandıgınız paraları ziyaretci olarak çekebilir yada reklamlarınızı tıklama bazlı onbinlerce sitede gösterebilirsiniz...

Güven ve tecrübe çok önemli oldugu için ister normal sitelerinizde ''Mobile Traffic'' kullanarak 1 haftada domain ,hosting vb ,isterseniz yetişkin içerikli sitelerinizde tıklama bazlı reklamları göstererek sizleride memnun edicek derecede para kazanmaya başlıyabilirsiniz.

Publishers kısmından anında onay beklemeden site ekleyebilir , envayi çeşit reklam alanı yaratıp çerceve renk kenar kafanıza göre belirledikten sonra kodunuzu sitenize ekleyip yüksek kazanç elde edebilirsiniz.Normal Blog Sahipleri Yüksek KAzanç için sadece Mobile Reklam Secenegini eklemeliler.

Bir diger süper olaysa trade bölümünde sistemin sizin sitenizden gösterimlerini trade bölümünde reklam kazancı olarak belirlemesi günlük dilimler ile sizlere göstermesidir.Bunuda Publisher/Plugs bölümümüze girerek kendi thumb reklamımızı ekleyip kazançlarımıza hiç birşey olmadan farklı sitelerde reklamlarımızı yayınlamamızı saglıyor.Ve bir sürü özellik...

Kazançlar hergün 12:30 da bir önceki günün hesabı panele yansıyarak gerçekleşiyor. Şimdi de ödemeleri görelim,

Görüldügü gibi 2. ödeme bugün hesaba geçicek dün panele yansıdı.

paypal ödemesi,

Site hit bilgileri ,

Türk sitelerinden malesef lira bazlı çok az kazanırken neden dolar bazlı kazanmayayım? sayımlarıda tıklama oranlarıda gayet memnun edici...

Bu Ayın Kazanç Tablosu

2. Ödeme Bugün Geldi

Paypaldan Bankaya Transfer 4 gün içerisinde Gerçekleşti

Buda Diger Bir Forumda Beni plugrush kullanmaya ikna eden arkadaşın kazancı

Fazla afili yazamam konuşamam güven herşeydir , bugünden itibaren tüm sitelerime ekliyecegim.Normal blog sahipleri ''Mobile'' reklam ekleyip süper kazançlar elde edebilir yetişkin site sahipleride tıklama bazlı mükemmmel kazançlar elde edebilir.Deneyin farkı göreceksiniz...

www.plugrush.com/?ref=20176"]Refimden üye ol[/URL] hepberaber kazanalım www.plugrush.com/"]refsiz[/URL] üye ol refimden üye olanlar id'leri ile pm atarsa yerleşim/kazanç hakkında daha fazla yardımcı olabilirim.Ayrıca sistem ile ilgili tüm sorularınızı pm olarak atabilirsiniz.
    Konu biyorum tarafından (14-06-2013 Saat 14:32 ) değiştirilmiştir.

Yer
    Bakü
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    7
    Tapatalktan resmi göremiyorum. Kazanç tablosunda ne kadar? Film siteme uygun olurmu?

LT26ii cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yer
    Burada
    Beğendikleri
    3
    Beğenileri
    3
    hocam bu publisher program tamamen ad.u.lth reklam bazlı sanırım.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Alıntı Tural Abiyev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tapatalktan resmi göremiyorum. Kazanç tablosunda ne kadar? Film siteme uygun olurmu?

reklam seceneklerinden katagori kısmında sitenize özel reklamı optimize edip uygun buldugunuzu ekledikten sonra mukemmel kazanç yapabilirsiniz. zaten burda amaç heryere reklam yerleştirmek degil, 1 tane olsun yeter , kazançlara gelince tıklama oranı %100 e yakın bikaçgün deneyin anlıyacaksınız zaten.Denedigim tüm yabancı yerli sitelerden daha fazla tık alıyorum plugrush sayımlarında.

Alıntı duhan005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu publisher program tamamen ad.u.lth reklam bazlı sanırım.
    merhaba , mobile reklamları tüm siteler için uygulayabilirsiniz , asıl parayı burdan kaldırıyoruz normal sitelerde, hemde a.d.ult ile ziyaretcilerimizi bozmuyoruz sizde birkaç gün deneyin farkı kendiniz görüceksiniz.

Yer
    Bakü
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    7
    Hocam hepsi adult çıktı. Normal film sitesi için ne ekleyeyim? İmzamdaki site.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Alıntı Tural Abiyev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hepsi adult çıktı. Normal film sitesi için ne ekleyeyim? İmzamdaki site.

Adzones kısmında Catagories yaptıktan sonra size uygun reklamları sitenize yerleştiriceksiniz , ki full ad.ult reklam haricinde film video vs gibi sitelere uygun reklamlarda mevcut ,tabiki büyükler için bu reklamlar bunu unutmayalım.

bunun yanında plugrush id ile ile pm atarsanız yerleşim ve daha fazla kazanç için gün içerisinde cevap verebilirim.

bol kazançlar.

Beğendikleri
    1
    Beğenileri
    1
    'asıl parayı burdan kaldırıyoruz normal sitelerde, hemde a.d.ult ile ziyaretcilerimizi bozmuyoruz' hocam bunu biraz açarmsınız ilgimi çekti doğrusu.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Alıntı salaranprensi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'asıl parayı burdan kaldırıyoruz normal sitelerde, hemde a.d.ult ile ziyaretcilerimizi bozmuyoruz' hocam bunu biraz açarmsınız ilgimi çekti doğrusu.
    Mobile Redirect Script/URL reklam verenlerin kampanyalarına yönlendiriyor ziyaretcileri , atıyorum en basitinden bir bikinili kız banner'ı sitenize ekliyemiyorsanız bu yolla para kazanabilirsiniz, bunuda şöyle düşünün sitenize gelen ziyaretciler üzerinden para yapıyorsunuz hepsi bu.Gerçi ben Mobile reklamların gerek telefondan gerek tabletlerden siteme girdigimde herhangi bir olumsuz yönlendirmesini görmedim.

bol kazançlar denemekte fayda var birkaç gün sistemi test edin.

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    bu mobil reklamlar için bilgi verebilirmisiniz.. daha önce üyeliğim varmış zaten sitemi kayıt ettirdim popup reklamları var şuan mobili aktif ettim ama bişey görünmüyor..

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Alıntı mhmtozcann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mobil reklamlar için bilgi verebilirmisiniz.. daha önce üyeliğim varmış zaten sitemi kayıt ettirdim popup reklamları var şuan mobili aktif ettim ama bişey görünmüyor..
    yukarıda yazdıklarıma ek yönlendirmedir banner gibi görünmez sitenize girdiginizde sol alt kısıma bakın anlıyacaksınız

bol kazançlar

Sayfa 1/2 12 SonSon

Haftalık Ödeme Kanıtlı Yüksek Kazanç (Yetişkin&Normal Siteler için) Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)