Sayfa 1/5 123 ... SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

15.000 TL ile ne yapabilirim Tavsiye istiyorum

Yer
    Kocaeli
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Standart 15.000 TL ile ne yapabilirim Tavsiye istiyorum

Merhaba Arkadaşlar...

15.000 TL nakit param var ne yapabilirim ticaret üzerine tavsiyelerinizi bekliyorum...

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    yerinde olsam e-ticaret işine girerim hiç düşünmem

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Kendime Göre Konuşuyorum.Eğerki Bir oyundan kar etmek isterseniz bir dahaki yazı bekleyin. veya şimdi bir metin2 sunucusu alın.Yetenekli biri pack,site ve benzeri şeylerini yapabilecek biriyle anlaşın.Gerçekten iyi kar edebilirsiniz.
    Yok olmaz der iseniz whmcs lisansı alın.Aktifbilişimin sattığı bir tema var onu tavsiye ederim.Birde sunucu alın.Cpanel plesk panel olmadı Zpanel kullanın.Onuda verebilirim Türkçeleştirmesi bana ait.Hosting,vps,domain satarsınız.[whmcs isterseniz benle iletişime geçebilirsiniz.]
    Whmcs Örnekleri olarak aktifbilisim nettescil

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Merhabalar;
    Gelen cevaplar çok saçma ve ölü yatırım bunlar; piyasaları öldü kan kaybediyor.
    15 bin lira ile iyi bir e ticaret projesine giremez ayrıca 10 bin lira sistem masrafı olsa; bunun elemanı var reklamı var ( her ay bin lira ) operatörü var. 1 ayda yer bitirirsiniz parayı..

Yerinizde olsam internette olmayanı bulup yaptırırdım; kimsenin kendi projesini burda oransız vereceğini sanmam.
    Eğer ki fikriniz var ise yazılım için ulaşabilirsiniz...

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    @fastphp Ölü yatırım kan kaybediyor tarzında sıfatları yakıştırmanıza bişi diyemem ama saçma cevaplar demeniz yorumlara hakarettir başkalarının yorumlarına saygı duyarak yorum yapalım rica ediyorum ayrıca ölü dediğiniz yatırımlar için birçok başarı hikayesi sunabilirim..

Yer
    Denizli-Adana
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Alıntı fastphp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;
    Gelen cevaplar çok saçma ve ölü yatırım bunlar; piyasaları öldü kan kaybediyor.
    15 bin lira ile iyi bir e ticaret projesine giremez ayrıca 10 bin lira sistem masrafı olsa; bunun elemanı var reklamı var ( her ay bin lira ) operatörü var. 1 ayda yer bitirirsiniz parayı..

Yerinizde olsam internette olmayanı bulup yaptırırdım; kimsenin kendi projesini burda oransız vereceğini sanmam.
    Eğer ki fikriniz var ise yazılım için ulaşabilirsiniz...
    İnternette olmayanı bulmak mesele değil mi zaten. Belli olmuyor bu internet işleri de. Neyin tutacağını neyin tutmayacağını öngörmek çok zorlaşıyor. İhtiyaçlar durmadan değişiyor. Ama nelerin tutmayacağını ya da zor tutacağını saptayarak başlayabilirsiniz bu işe.

Mesela kolay kolay tutmayacak olanlar:

- Sosyal Ağlar
    - Arkadaşlık Siteleri
    - Film Siteleri
    vs

aklıma şu an pek gelmiyor uykusuzluk başıma vurdu çünkü siz çoğaltabilirsiniz bu gibi örnekleri..

Yer
    Kocaeli
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    arkadaşlar yorumlarınıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Benim istediğim internet üzerinden değilde dışarda bu parayla nasıl bir iş yapabilirim ?

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Seyyar Satıcılık yapabilirsin

Yer
    Denizli-Adana
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Alıntı Eker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yorumlarınıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Benim istediğim internet üzerinden değilde dışarda bu parayla nasıl bir iş yapabilirim ?
    Aslında bu parayla nasıl bir iş yapabilirim' den ziyade nasıl bir iş yapabilirim sorusunu sormanız daha yararlı olur. Bu şekilde daha kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Şöyle ki, ticaret olarak bahsetmişsiniz ama bu ticaretin ucu bucağı yok her şeyin ticareti yapılabilir durumda. Ama siz her türlüsünün altından kalkabilecek misiniz? Ya da para getirsin de nasıl olursa olsun diye mi bakıyorsunuz?

Yer
    Kocaeli
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Ticaret derken temiz helal kazanç olarak ne olursa olsun satabilirim ama ne satılır nasıl bir ortamda olur bu tarz fikirlerinizi bekliyorum

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

15.000 TL ile ne yapabilirim Tavsiye istiyorum Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

15.000 TL ile ne yapabilirim Tavsiye istiyorum ile Benzer Konular

1. post alanı böle nasıl yapabilirim ?.
    YAZAR : PsOmrum - KATEGORİ : WordPress
    Cevaplar: 2
    Son Mesaj: 03-05-2014, 15:01
  2. Logo Tasarımı ile ilgili yardım istiyorum.
    YAZAR : nerdenkiralasam - KATEGORİ : Tavsiye istiyorum
    Cevaplar: 24
    Son Mesaj: 26-09-2011, 02:40
  3. Tavsiye istiyorum: Olması veya Olmaması Gerekenler
    YAZAR : SekveBuz - KATEGORİ : Tavsiye istiyorum
    Cevaplar: 10
    Son Mesaj: 20-07-2011, 15:20
  4. Telefon almak istiyorum önerileriniz ?
    YAZAR : Slave25 - KATEGORİ : Tavsiye istiyorum
    Cevaplar: 24
    Son Mesaj: 22-05-2011, 17:29
  5. Artık seoyu öğrenmek istiyorum!! nereden başlamam gerek
    YAZAR : Oyunmahallesi - KATEGORİ : Seo
    Cevaplar: 1
    Son Mesaj: 13-05-2011, 15:30